Přihlašování na výstavy

Čas běží, a tak papírové formuláře na přihlášení vašeho psa na výstavu, vystřídal email a nyní jsou k dispozici již systémy, díky kterým přihlášku podáte a rovnou i zaplatíte, a to vše online přímo z domova. Přinášíme vám přehled zemí a jejich internetové stránky, přes které vše rychle a jednoduše zařídíte.

Česká Republika

Nás se jednoduše a lehce přihlásíte pomocí webové stránky Dogoffce. Každým rokem přibývá více a více výstav, na které je možné se pomocí těchto stránek přihlásit. Nejen mezinárodní výstavy, ale také krajské nebo klubové. 

Po registrování je potřeba si vytvořit jednotlivé karty se psy, které pak jen při přihlašování vyberete a veškeré údaje se poté vyplní již samy, kromě třídy do které chcete psa nahlásti. Výhodou je, že pokud stále běží uzávěrky je možné zjistit kolik daných jedinců je přihlášených nejen na určitou výstavu ale také do jednotlivých tříd.

Poplatek za výstavu je možné zaplatit kartou přes aplikaci GoPay.

Slovensko

Snímek obrazovky 2018-09-01 v 18.15.01.p

Prostřednictvím stránky Dogshow se můžete přihlásit na výstavy pořádané na Slovensku. Také po registraci vytvoříte kartu vašeho psa a poté už hurá na přihlašování. Na úvodní stránce vám hned nabídne kolonka k výběru výstavy, kde poté vyberete přihlásit psa, pár či juniorhandling. V pravém horním rohu je tlačítko Štatistky, kde lze zjistit jak výsledky daných výstav, tak i obsazenost jednotlivých tříd. Přihlášku lze také zaplatit rovnou online prostřednictvím karty.

Německo

Portál AUSSTELLERPORTAL můžete využít k přihlášení výstav v Německu. Po registraci je k dispozici horní lišta, ve které naleznete kartu s vašimi údaji, údaji psa, které je potřeba vyplnit abyste přihlašování měli jednodušší a formulář rychleji vyplněný. V kolonce Shows vyberete konkrétní výstavu dáte Register dog. Poté se vám zobrazí informace, jaká plemena jsou v který den, včetně poplatků za výstavu. 

Polsko

Pokud plánujete zajet na výstavu k dalším z našich sousedů, přihlášky i na polské výstavy můžte podat a zaplatit online. Na stránce wystawy.net po registrování, je potřeba vytvořit kartu pro vašeho psa - sekce My dogs a poté stačí již vybrat danou výstavu My entry. V kolonce Shows, Judges naleznete veškeré výstavy na které je možné se přihlásit, včetně veškerých informací. Přes tento online systém si můžete koupit i parkovací místo  - sekce Parking cards.

Rakousko

Austellungs - zde můžete přihlašovat své psy na výstavy v Rakousku. Stránka je jednoduchá ale při překlikávání ze stránek na stránku "skáče" celý server do němčiny nebo napůl němčiny a angličtiny, takže pokud neumíte německy, je potřeba neustále stránku překládat pomocí anglické vlaječky vpravo nahoře. Na stránce Overview je přehled výstav, pro přihlášení je potřeba kliknout ne na výstavu ale přímo na Register dog. Kde v kolonce nad formulářem uvidíte název vašeho psa, zde je potřeba vyplnit celý formulář, klikněte na use as draft a veškeré informace se poté samy do formuláře vyplní. Dole zaškrtnene zdali jste četli výstavní předpisy a zdali chcete dostávat infomace o nadcházejících výstavách. Přihlášku také zaplatíte online.

Chorvatsko

Pokud plánujete výstavu psů u moře můžte navštívit například Chorvatsko, kde se již také můžte přihlásit online přes chorvatskou aplikaci. Stránka je velmi jednoduchá úplně nahoře změníte jazyk na angličtinu a na hlavní stránce se vám ukáží široké pruhy s výstavami, na které je možné se přihlásit. Vyberete výstavu tlačítkem Dog submission, kde se vám vlevo ukáže sloupec s cenami, které je možné si překliknout na eura. Přihlášku můžete zaplatit online.

Maďarsko

Maďarsko jako snad jediní z výše uvedených zemí mají dva přihlašovací systémy. Proto doporučujeme zkontrolovat na jaké výstavy se můžete přihlásit přes který server.
 

Webová stránka hod-dog.hu nabízí především přihlášení na národní či speciální nebo klubové výstavy. Najdeme tu však známý Kecskemét nebo na ještě známější třídenní Komárom. Stránka je velmi jednoduchá po registraci budete mít k dispozici horní lištu pro vytvoření karty vašeho psa - My dogs. Na hlavní stránce uvidíte větší okna s názvy výstav a tlačítkem s informacemi nebo rovnou přihlášení. Lze také zaplatit kartou.

Stránka Online nevezés vypadá trochu komplikovaně, ale to jen pro velké množství informací, které se na stránce nachází. :) Po registraci se dostanete na stránku, kde pro vás bude nejdůležitější tento níže ukázaný panel, kde si upravíte své údaje, kartu pro vašeho psa, uvidíte přihlášené soutěže.

Níže na stránce uvidíte přehled výstav na které je možné se přihlásit, Po rozkliknutí se vám ukáží informace, včetně poplatků za výstavu a vpravo budete mít Entry - tedy možnost se na výstavu příhlásit. Vše lze také zaplatit kartou. Na výstavu také můžete koupit parkovací karty a to i na karavany - v sekci Buy tickets.