Penzion Dominik

Penzion Dominik se nachází na jihu České republiky ve městě Železná Ruda. Na samotném kraji Národního parku Šumava. Krásný a moderní penzion Dominik se nám stal domovem na zřejmě již poslední krásný podzimní víkend. :)

Na výlet jsme se rozhodli jet de facto z hodiny na hodinu, v pátek jsme rezervaci vytvořili online pomocí webové stránky, a ještě ten den také do destinace odjeli. Čekal nás menší komplex 3 budov, ve kterém se nachází 26 apartmánů, toho 2 jsou s bezbariérovým přístupem, z velké většiny jsou apartmány typu garsoniéry, tedy s kuchyňkou, krásnou a velkou koupelnou a většina z nich má i balkón či terasu. Součástí každého apartmánu je i parkovací místo. :) U penzionu se nachází posezení s možností grilování, dětský koutek a menší horolezeckou stěnu.


V celém penzionu bylo obsazených cca 5-8 pokojů, zřejmě tím, že jsme jeli mimo sezónu. JNám to ale vůbec nevadilo, naopak jsme to uvítali. Náš apartmán měl malou kuchyňku, která byla vybavena základními potřebami jako i malým jarem a houbičkou! J kuchyňským nádobím samozřejmě, rychlovarnou konvicí, malým dvouvařičem a lednicí. Prostorná koupelna se sprchovým koutem a v předsíňce malá lednice. V pokoji velká manželská postel, ještě větší skříň na oblečení Ja LCD televize.


Penzion se nachází hned po pravé straně na začátku Železné Rudy ze směru od Klatov.
Poloha Penzionu Dominik

Poplatek za psa - 120 Kč/noc Wifi – 10/10 :)

Parkování – ZDARMA Personál – skvělý 10/10 :)

Poloha hotelu – 9,5/10

Penzion se nám moc líbil, také mu dáváme 9,5 bodu, a to jen v podstatě našeho maličkého důvodu. Náš pobyt v hotelu Dominik byl krátký a za tu dobu jsme nenašli žádnou vhodnou cestičku pro ranní a večerní venčení. :)


Jinak se nám penzion moc líbil a všem doporučujeme!


O tom, jak jsme strávili volné chvíle v Železné Rudě, vyprávíme ZDE. :)

13 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Veronika Šejcová © Copyright

time4dogshow@gmail.com / Praha / Veronika Šejcová a team

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon