Hote Vaka****

Aktualizace: 17. úno 2019

První únorový víkend jsme se vypravili na mezinárodní výstavu psů do Brna. Ubytování jsme našli ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vaka.
Malý dvoupatrový hotel se nachází v úzké blízkosti nákupního centra Královo Pole. Velice nás překvapil klidnou a přátelskou atmosférou, které v hotelu panovala. :) Očividně jsme překvapili i slečnu recepční na hotelu, která se nás vyptávala, co se v Brně děje, že mají v hotelu ubytovaných již 8 psů. :)))


I přes menší velikost pokoje byla ale jeho vybavenost nadprůměrná. Předsíňka, ze které vedly dveře do velké a čisté koupelny.
V hlavním pokoji byla velká a měkká postel, společně s LED Tv, minibarem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. :))


Ráno nás čekala snídaně ve stylu švédského stolu, kde jsme mohli posnídat, jak sladké-croissant, čokoládové závitky, tak i slané od šunky až po slaninu.


Na to, že se hotel nachází u navštěvovaného nákupního centra jsme v pokoji neslyšeli ani sebemenší hluk ze silnice. Tedy za nás hotel VAKA **** můžeme doporučit. :)9 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše