CACIB Lubin
18.-20.1.2019

UZÁVĚRKY

1.

1.

4.1.2019

POPLATKY

DO 4.1.2019

Za 1. psa: 45 EUR
Za dalšího psa: 40 EUR
Štěně, dorost, Interšampion: 25 EUR
Třída veteránů: 10EUR
Chovatelská skupina: 10 EUR
Pár: 10 EUR
Polská plemena: 25 EUR
Junior handling: 10 EUR

Uvedené poplatky jsou bez tištěného katalogu. Katalog je možné objednat online přes www.wystawynet za 5 EUR.  V online podobě bude uvedený v den výstavy, konkrétně 2 hodiny před posuzováním ve výstavním systému.

Platba za výstavu nebude možná na místě. Konec termínu pro platbu za přihlášení psa na výstavu je 7.1.2019. Přihlášky, které nebudou uhrazeny do 7.1.2019, nebudou ani zařazeny do katalogu. Pes, který není v katalgou nebude na výstavě posouzeny.

Cena parkovného. 20 PLN



 

Přihlašování

Pomocí systému Wystawy.net
 ZDE

Rozdělení skupin FCI: 

PÁTEK: FCI 2

SOBOTA: FCI 4,5,7,8,9

NEDĚLE: FCI 1,3,6,10

PÁTEK

FCI 2 
Rozhodčí: Tomasz Sitkiewicz (PL)

Pinczer małpi
Pinczer miniaturowy
Pinczer średni
Sznaucer miniaturowy

 

Rozhodčí: Ewa Sitkiewicz (PL)
 

Doberman

Czarny terier rosyjski
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Sznaucer średni
Sznaucer średni pieprz i sól

 

Rohodčí: Rafael Garcia Parrondo (ES)

Dog z Majorki
Mastif hiszpański

 

Rozhodčí: Carmen Navarro Guisado (ES)

Bokser
Cane Corso Italiano
Dog argentyński
Dog kanaryjski
Dog niemiecki
Duży szwajcarski pies pasterski
Entlebucher
Hovawart
Mastif tybetańsk
Owczarek kaukaski
Owczarek środkowoazjatycki
Pirenejski pies górski

 

Rozhodčí: Krystyna Opara (PL)

Dogue de Bordeaux
Bullmastiff
Leonberger
Nowofundland
Rottweiler

 

Rozhodčí: Janusz Opara (PL)

Anatolian
Berneński pies pasterski
Bernardyn długowłosy
Bernardyn krótkowłosy
Landseer
Buldog angielski
Shar Pei
pozostałe rasy

SOBOTA 

FCI 4  


Rozhodčí: Elena Kryukova (RU)  

wszystkie rasy – All breeds

 

FCI 5   

Rozhodčí: Alessandro Zeppi (IT)  

Akita, Akita amerykańska, Cirneco dell’Etna, Pies Faraona, Shiba, Szpic mały, Szpic miniaturowy (Pomeranian)

Rozhodčí: Rafael Garcia Parrondo (ES)
 

Alaskan Malamute
pozostałe rasy – remaining breeds

 

FCI 7   

Rozhodčí: Petr Rehanek (CZ) 

wszystkie rasy – All breeds

 

FCI 8   
 

Rozhodčí: Carmen Navarro Guisado (ES)  

Flat Coated Retriever, Labrador Retriever

 

Rozhodčí: Krystyna Opara (PL) 

Golden Retriever
pozostałe rasy – remaining breeds

 

FCI 9  

Rozhodčí: Mariola Żuchlińska (PL)

Bolończyk
Maltańczyk
Coton de Tulear
Hawańczyk
King Charles Spaniel

 

Rozhodčí: Maria Zasada (Pl)

Chihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy

Rozhodčí: Krystyna Opara (PL)

 

Cavalier King Charles Spaniel
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Pudel duży
Pudel miniaturowy
Pudel średni
Pudel toy
Spaniel kontynentalny miniaturowy – Papillon

Rozhodčí: Janusz Opara (PL)


Bichon Frise
Buldog francuski
Lhasa Apso

Rozhodčí: Andrzej Kaźmierski (PL)


Pekińczyk
Rosyjski toy długowłosy
Shih Tzu
Terier tybetański

Rozhodčí: Agnieszka Onuk (TR)
Boston Terrier
Chiński grzywacz
Mops
pozostałe rasy – remaining breeds

NEDĚLE

FCI 1  
 

Rozhodčí: M J Purnell-Carpenter (GB)

Border Collie
Owczarek australijski (typ amerykański)
Owczarek francuski – Briard
Owczarek niemiecki długowłosy
Owczarek niemiecki krótkowłosy
Owczarek szkocki długowłosy
Polski owczarek nizinny

Rozhodčí: Janusz Opara (PL)

Biały owczarek szwajcarski
Ceskoslovenský Vlciak
Owczarek szetlandzki
Puli
Pumi
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
Owczarek szkocki krótkowłosy

 

 Rozhodčí: Petr Rehanek (CZ) 


Australian Cattle Dog
Bearded Collie
Owczarek belgijski
Owczarek francuski – Beauceron
Owczarek holenderski krótkowłosy
Polski owczarek podhalański
pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 3 

 Rozhodčí: Agnieszka Onuk (TR)


Bedlington Terrier
Border Terrier
Cairn Terrier
Foksterier krótkowłosy
Foksterier szorstkowłosy
Manchester Terrier
Niemiecki terier myśliwski
Norfolk Terrier
Norwich Terrier
Terier czeski
Terier walijski
Yorkshire Terrier

 Rozhodčí: Maria Zasada (PL)


Bulterier
Bulterier miniaturowy

Terier szkocki

West Highland White Terrier


 Rozhodčí: Krystyna Opara(PL)


American Staffordshire Terrier
Staffordshire Bull Terrier


 Rozhodčí: Carmen Navarro Guisado (ES)  


Airedale Terrier
Australian Silki Terrier
English Toy Terrier
Jack Russell Terrier
Parson Russell Terrier

pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 6  


 Rozhodčí: Andrzej Kaźmierski (PL)


Gończy polski
Gończy słowacki
Ogar polski

 Rozhodčí: Elena Kryukova (RU) 


pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 10 


 Rozhodčí: Rafael Garcia Parrondo (ES)  


wszystkie rasy – All breeds

 Rozhodčí: Andrzej Kaźimierski(PL)

Rasy nie uznane przez FCI–Breeds not recognized by theFCI

 

 Rozhodčí: Krystyna Opara  (PL) 
Junior Handling / pátek

 Rozhodčí: Janusz Opara (PL) 

 

Junior Handling / sobota

Rozhodčí: Maria Zasada  (PL)  
unior Handling / neděle

Více informací na stránkách výstavy: http://legnica.zkwp.pl

Místo konání výstavy

time4dogshow@gmail.com / Praha / Veronika Šejcová a team

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon