KRAJSKÁ VÝSTAVA

STAŇKOV

8.5.2018 Letiště Staňkov

Již po třetí jsme se zúčastnili Krajské výstavy psů ve Staňkově. Výstava se nám moc libí, hlavně kvůli její poloze, a to v podstatě co by kamenem dohodil na okraji Šumavy, kde jsou nádherné lesy a čistý vzduch.

 

Krasjká výstava Staňkov je pořádáná na malém letišti Staňkov, které se nachází kousíček za stejnojmenným městem. Sice píšeme malém ale plocha, která se nachází mezi lesy a mestěm je obrovská. Nádherné másto, kde můžete svého pejska nejen vyvenčit ale i se sním projít, než na Vás dojde ve výstavním kruhu řada. 

Celkem na výstavě posuzovalo 8 rozhodčích a ke Krajské výstavě byla připojena i Krajská výstava teriérů.

Výstava se koná, jak jsme již zmínili, se letišti ve Staňkově, kde byla letos nádherná posekaná plocha, na které byly rozmístěné výstavní kruhy, občerstvení v podobě čínských nudlí, klobás, steaků, ale také ledové tříště a zmrzlin, cisterna s vodou, vymezené parkování a nad ohraničeným místem, kde probíhala výstava byla letištní plocha po které se dalo procházet. :) 

Přejímka, tedy ohlášení, že jste na výstavě, probíhala od 7:30 hodin a posuzování v kruzích začalo v 9:15, takže i pro ty z nás, kteří přijeli "až" z Prahy se vše dalo krásně stihnout. Výstava probíhala dopoledne a v odpolední části byly závěrečné soutěže, kam se přišli předvést všichni nejlepší z plemen.

Domů jsme odjížděli později odpoledne, příjemně unavení a spálení od sluníčka. Letos počasí vyšlo nádherně.

Níže naleznete pár našich fotografií z výstavy a naše dojmy ve formě hodnocení dané výstavy. :)

 

A co vy? také jste navšítvili Krajskou výstavu psů ve Staňkově? Pokud ano, sdělte nám své dojmy v komentářích níže, bude moc rádi. :) 

Krajská výstava psů Staňkov v našich bodech

Parkovaní

Areál

Občerstvení

Organizace

125 km
z Prahy

301 km
z Brna

238 km
z Liberce

138 km
z Č. Budějovic

V kruhu
Výstavní areál
Občerstvení na výstavě
Pro malá plemena byl i stůl
Letištní plocha
Afgánský chrt
Australský ovčák a podengo
Velký královský pudl